A A A

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brodnicy zaprasza dzieci i młodzież 25.10.2022 r. o godz. 13.15 do Pałacu Anny Wazówny na spektakl profilaktyczny pt.:Zaciśnięte pięści” prezentowany przez Teatr Edukacji i Profilaktyki “MASKA” z Krakowa.

To pouczająca opowieść o emocjach. Stres, niepokój i lęk przed jutrem towarzyszą nam na co dzień. Jednak nie zawsze potrafimy poradzić sobie z trudnościami, które napotykamy na naszej drodze. Nieważne, w jakim jesteśmy wieku. Spektakl w prosty sposób pokazuje działanie pętli agresji, która zamienia ofiarę w kata. Często agresja młodych ludzi ma podłoże w przemocy, której doświadczają w rodzinnym domu. Nie zawsze można skutecznie obronić się przed przeciwnościami losu, można natomiast dzielnie stawić im czoła.

Wydarzenie odbywa się poprzez realizację form edukacji profilaktycznych z zakresu przeciwdziałania agresji oraz przeciwdziałania patologiom społecznym wpisujących się w Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Brodnicy na lata 2022/2024.

Projekt finansowany przez Urząd Miejski w Brodnicy.

Zapisy na spektakl w Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży w MiPBP do 24.10.2022 r.

ul. Zamkowa 1, nr. tel. 56 498 22 47, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.