Zapraszamy chętnych 27 marca o godz. 10.30 na kolejne nagranie programu Czytanie na ekranie "Chwila na wiersz". W tym dniu czytać będziemy wiersze Rafała Mikołaja Wojaczka.

Czy w dzisiejszych czasach przyjaźń jest możliwa ? Oczywiście, że tak ! Potwierdzeniem jest na to powieść Liliany Fabisińskiej pt. „Z jednej gliny”.

Spotkanie odbędzie się 20 marca br. o godz. 13.00 w Bibliotece, ul.Zamkowa 1.

Prezentujemy Państwu listę pięciu najbardziej popularnych książek w lutym w naszej bibliotece wśród czytelników, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych.

Gość spotkania Wojciech Kalinowski, opowiedział publiczności o swoich wrażeniach z pobytu w Japonii, który miał miejsce w 2017 roku. Oprócz ciekawych opowieści naszego gościa, mieliśmy okazję obejrzeć jego prywatne zdjęcia z pobytu w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Zapraszamy na spotkanie 20 lutego br. o godz. 13.00 do Biblioteki, ul.Zamkowa 1.

Z okazji zbliżającego się Dnia Św. Walentego, program Czytanie na ekranie pt. "Chwila na wiersz" poświęcony był poezji miłosnej.