8 grudnia miała miejsce „IV Mikołajkowa kolacja z Anną Wazówną”pod hasłem „Lubię święta”.

6 grudnia odbył się V Powiatowy Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pod nazwą „W magicznym świecie utworów Wandy Chotomskiej”.

Zobacz fotorelację ze spotkania "Śladami miejsc świętych i bliskich sercu", które odbyło się 23 listopada w naszej bibliotece.

Biblioteka włączyła się w akcję i odwiedziły nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola przy ul. Kamionka. Ale nie tylko najmłodsi cieszą się na widok MISIA.

16 listopada odbyło się spotkanie z autorem kryminałów "Najgorsze dopiero nadejdzie" i "Porzuć swój strach" Robertem Małeckim.

23 listopada na godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie z cyklu  Podróże dalekie i bliskie - "Śladami miejsc świętych i bliskich sercu".